Amazon

Piątek, 15 grudnia 2017 roku, Imieniny: Celiny, Ireneusza, NinyTurniej Polskiej Szkółki Piłkarskiej w Sheffield

Dodano: 1 września 2017r. o godz. 23:02:59

Sheffield24.pl zaprasza Polonię z okolic Sheffield na turniej Polskiej Szkółki Piłkarskiej, który odbędzie się już 17 września (Niedziela) od godziny 13 do 16 przy Sheffield Park Academy S2 1SN.

W turnieju udział wezmą Polskie szkółki z Liverpool, Leeds, Wakefield, Nottingham oraz nasza z Sheffield. Zagramy w kategoriach u-5, u-6, u-8, u-10 oraz 10 plus.

Turniej połączony jest wraz z zapisami do akademii Zagłębia Lubin w Sheffield.

Osoby, które przyjdą zapisać się do szkółki będą również mogły zagrać w turnieju a w trakcie rozgrywek będzie możliwość kupna przepysznych oraz prawdziwe polskich zapiekanek, które przygotuje nam pani Joanna z Joannas Grill (ceny zapiekanek już od £3 - a smak pyszności). Będą również kiełbaski z grilla oraz szeroki wybór napojów.

Do czasu turnieju trenujemy w każdy poniedziałek i środę o godzinie 18 przy Sheffield Park Academy, S2 1SN.

Do końca września obowiązuje promocja. Każda osoba, która przyprowadzi nowego członka do szkółki będzie trenować cały październik za darmo. Nowe osoby także mogą przyprowadzać znajomych i wtedy też mają październik za darmo.

W związku z rozwojem naszej akademii oraz umową z klubem piłkarskim Zagłębie Lubin do szkółki nie muszą należeć jedynie polskie dzieci. Jeżeli ktoś ma kolegów, którzy chcieliby razem pograć a do tej pory nie mogli, zapraszamy!

Komentarze do informacji:

Jeszcze nikt nie skomentował tej informacji...

Dodaj swój komentarz: