Komunikat Konsulatu RP w Manchesterze

Konsulat Generalny RP w Manchesterze zmienia swoją siedzibę. Nowe, większe i nowoczesne biuro będzie mieściło się w biurowcu Manchester One przy Portland Street 51, w samym centrum Manchesteru.

Lokalizacja

Nowy Konsulat Generalny umiejscowiony będzie w ścisłym centrum, tuż obok dwóch stacji kolejowych Manchester Oxford Road i Manchester Piccadilly oraz dworca autobusowego. W pobliżu siedziby konsulatu znajdują się: zajezdnia autobusowa, przystanki tramwajowe oraz płatny parking.

Ci z Państwa, którzy odwiedzali nasz urząd w przeszłości, nie będą mieli problemu z odnalezieniem nowej lokalizacji – biuro przy Portland Street mieści się 5 minut spacerem od starej siedziby w Rodwell Tower przy Piccadilly 111.

Nowy urząd

Nowy urząd jest w pełni przystosowany do potrzeb naszych interesantów, zaprojektowany dla ich wygody. Sala obsługi interesantów mieści się na parterze budynku. Będziecie Państwo mieli do swojej dyspozycji przestronną i wygodną poczekalnię. Jeżeli odwiedzicie nas Państwo z dziećmi, będą mogły one skorzystać z pokoju zabaw, gdzie znajdą się telewizor, zabawki i książki. Nie zabraknie też specjalnie przystosowanego pomieszczenia dla rodziców z małymi dziećmi, w której będzie możliwe przewinięcie dziecka. Urząd będzie przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

W nowej placówce będą Państwo mieli do dyspozycji pięć okienek paszportowych i jedno okienko prawne. Dodatkowo stworzony będzie specjalny pokój spotkań, do omawiania na osobności spraw wymagających większej dyskrecji. Zwiększona liczba otwartych okienek zapewni szybką i bezstresową obsługę, która będzie się odbywała na siedząco, aby mieli Państwo komfort i więcej miejsca na wypełnianie wniosków.

Sala obsługi interesantów będzie umiejscowiona na parterze budynku i będzie posiadała odrębne wejście, m.in. z wjazdem dla wózków dziecięcych i inwalidzkich. Nasi interesanci będą mogli czuć się bezpiecznie w urzędzie, gdyż wzmożona będzie ochrona biura zapewniona przez firmę ochroniarską.

O utrudnieniach związanych z przeprowadzką urzędu przeczytaj TUTAJ

Źródło: www.manchester.msz.gov.pl

Advertisement
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Skomentuj
Podaj swoje imię