Regulamin

Zasady korzystania z portalu Sheffield24.pl

1. Definicje

POL-GROUP LTD – wydawca serwisu internetowego Sheffield24.pl

2. Postanowienia ogólne

Wszelkie prawa do Portalu (do elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych) zastrzeżone są na rzecz firmy POL-GROUP LTD. Każdy element portalu podlega brytyjskim przepisom prawnym i przepisom międzynarodowym.

3. Prawa autorskie.

Zwracamy uwagę, na konieczność respektowania praw autorskich do wszystkich materiałów zamieszczonych w Serwisie. Rozumie się przez to teksty chronione prawem autorskim zarówno na rzecz Serwisu jak i na rzecz innych podmiotów. Ich kopiowanie, modyfikowanie lub wykorzystywanie do celów komercyjnych wymaga uzyskania pisemnej zgody stosownych podmiotów.

Portal Sheffield24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych ogłoszeń. Odpowiedzialność za rzetelność i ewentualne błędy w treści ponosi ogłoszeniodawca i nie może stać się to podstawą do roszczeń wobec serwisu. Portal Sheffield24.pl zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji ogłoszenia bez podania przyczyny.

4. Współpraca.

Serwis może udzielić zgody jednorazowej lub zawrzeć umowę o współpracy na powielanie informacji w nim zawartych, do których posiada prawa autorskie. Każdorazowo wymaga to uzyskania pisemnej zgody Serwisu, a firmy lub osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod adresem: info@sheffield24.pl

Serwis wyraża zgodę na zamieszczanie odnośników prowadzących do udostępnianych na stronach Portalu materiałów tekstowych, bez konieczności powiadamiania Serwisu.

5. Odpowiedzialność za korzystanie z serwisu.

Dane i informacje udostępniane na stronach Serwisu służą wyłącznie celom informacyjnym i zostały oparte na źródłach, które Redakcja uznaje za rzetelne i sprawdzone. Serwis nie bierze odpowiedzialności za skutki wykorzystania zawartych w nim informacji przez inne media lub osoby trzecie oraz za rezultaty podjętych na ich podstawie decyzji.


W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z redakcją: info@sheffield24.pl