Śniadanie biznesowe

Pragniemy zaprosić naszych czytelników na ”Śniadanie Biznesowe” organizowane przez La Catanaccia Business Club pierwszego klubu biznesowego w Wielkiej Brytanii, działającego w ramach projektu Partnerskich Klubów Biznesu.

Od kwietnia przy La Catanaccia Football Academy działa Klub Biznesu. Jego zadaniem jest zrzeszanie przedsiębiorców i pomaganie im w nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Projekty takie jak La Catanaccia Business Club działają także przy 16 innych Klubach sportowych (Zagłębie Lublin, Pogoń Szczecin, Raków Częstochowa) oraz Akademiach (Juventus Academy, Szkoła Gortata, Olympic Wroclaw), a wszystkie razem tworzą partnerskie kluby biznesu. Dlaczego partnerskie? Ponieważ współpraca wewnątrz Klubów i  pomiędzy nimi odbywa się właśnie na zasadach partnerstwa. Przedsiębiorcy przyłączając się do Klubu Biznesu mają możliwość uczestniczenia w spotkaniach biznesowych innych Klubów oraz nawiązywania kontaktów biznesowych z firmami z różnych części kraju oraz zagranicy. A owych firm jest już ponad 2 tysiące. Więcej o projekcie można znaleźć na stronie http://partnerskieklubybiznesu.pl/

17 maja 2018 o  godz. 9:00 w Hotelu Hilton odbędzie się pierwsze, premierowe śniadanie biznesowe nowopowstałego Klubu Biznesu. Na śniadaniu obecne będą firmy z całej Anglii, zaproszeni są również przedsiębiorcy z Sheffield. W spotkaniu udział może wziąć każdy, kto prowadzi własną firmę, bez względu na jej wielkość oraz zasięg.

Gościem specjalnym bedzie Remigiusz Jezierski – polski piłkarz grający na pozycji napastnika. Po sezonie 2010/11 zakończył karierę. Obecnie komentuje mecze piłkarskie ligi polskiej w telewizji Canal+. Wcześniej reprezentował barwy Polonii Świdnica, Śląska Wrocław, Hapoelu Beer Szewa, Górnika Łęczna, Bene Sachnin, Ruchu Chorzów oraz Jagiellonii Białystok. Obecnie Koordynator Klubu Biznesu Olympic Wrocław.

Śniadania biznesowe mają na celu zrzeszenie przedsiębiorców z różnych branż i ułatwianie im zawierania między sobą znajomości. Wszystko po to, by w przyszłości różne firmy mogły ze sobą współpracować. Dzięki temu, że w śniadaniach mogą brać udział firmy spoza Nottingham, właściciele firm mają możliwość zawierania nowych kontaktów biznesowych nie tylko z okolicznymi firmami, ale również z takimi, które działają w innych oddalonych miastach.

Wydarzenie rozpocznie się od prezentacji celów i założeń Klubu Biznesu. Następnie każda z firm, która przybędzie na śniadanie będzie mogła zaprezentować się podczas prezentacji ustnej. Uczestnicy mogą wspomnieć wtedy o tym, czym zajmuje się reprezentowana firma, co może zaoferować oraz jakich kontaktów poszukuje. Po prezentacjach wszystkich zgromadzonych przedsiębiorstw nadejdzie czas na rozmowy biznesowe. Właśnie wtedy będzie można zawrzeć nowe znajomości z przedstawicielami firm oraz wymienić się wizytówkami. W ten sposób po jakimś czasie łatwiej będzie się do nich zwrócić z propozycją kooperacji.

Klub Biznesu powstał by łączyć wspieranie rozwoju sportowego polonijnych dzieci w naszej Akademii (La Catanaccia Football Academy), z budowaniem relacji biznesowych. W klubach biznesu zgromadzone jest aktualnie ponad 2.000 firm działających w Polsce i Europie.

Przyjście na śniadanie biznesowe wiąże się z wieloma korzyściami dla firm. Warto więc poświęcić kilka godzin na to, by wspólnie porozmawiać o tematach związanych z biznesem. Osoby, które chcą uzyskać dodatkowe informacje o spotkaniu i Klubie Biznesu mogą przyjść 17 maja 2018 roku do Hotelu Hilton lub skontaktować się z koordynatorem:

Karolina Mener

Tel. 0795 651 4400

E-mail:  businessclub@lacatanaccia.com

Advertisement
PODZIEL SIĘ