Spotkanie z La Catanaccia Business Club Nottingham

W piątkowe popołudnie 26 Czerwca redakcja portalu Sheffield24.pl, wybrała się z kamerą do Nottingham na lunch biznesowy. Było to już drugie spotkanie biznesowe w Nottingham, ale pierwsze dla naszej redakcji. Na spotkanie zaprosiła nas Pani Karolina Mener, założycielka La Catanaccia Bizens Club w Nottingham. Krótki film promujący ostatnie śniadanie biznesowe mogą Państwo zobaczyć na łamach naszego portalu:

Spotkania biznesowe to poniekąd nowość w naszym regionie i nie wszyscy świadomi są istoty i celu spotkań, dlatego postanowiliśmy przybliżyć Państwu kilku uczestników spotkania i zadać im kilka pytań…

…a czym tak właściwie zajmuje się La Catanaccia Biznes Club?

Przede wszystkim pomaga wyszukać nowych klientów dla firm ze wszystkich branży, jak i skutecznie znaleźć nowego partnera biznesowego zarówno w Anglii, jak i Polsce. Klub Biznesu skupia sprawdzone firmy a członkostwo w nim jest wartością dodaną do bieżącej działalności, która buduje relacje towarzyskie i biznesowe. Otwarte spotkania biznesowe są swego rodzaju narzędziem, dzięki któremu klubowicze nawiązują nowe kontakty i prezentują swoją ofertę szerokiej publiczności.

Jeśli są Państwo zainteresowani uczestnictwem w kolejnym spotkaniu, które odbędzie się już za miesiąc, prosimy o kontakt z redakcją pod adresem info@sheffield24.pl lub bezpośrednio z Panią Karoliną Mener businessclub@lacatanaccia.com bądź pod numerem telefonu 07956 514400.

Najlepiej przekonać się o tym, czy warto przystąpić do Klubu Biznesu będąc na kolejnym spotkaniu.

Sheffield24.pl oraz Radio STAR są oficjalnymi partnerami medialnymi La Catanaccia Biznes Club w Nottingham.


Foto: Edek Promotions

Advertisement
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Skomentuj
Podaj swoje imię