Transowej muzyki nie słychać?!

Fani transu często pytają jak to możliwe, że Sheffield jest jednym z miast gdzie króluje trans, skoro nic tu się takiego nie dzieje? Otóż opinia pozostała, ale rzeczywistość trochę się różni. Choć w mieście dzieje się wiele, transowej muzyki nie słychać. Jak to wygląda naprawdę? Rzeczywiście niegdyś Sheffield gościł wielkie sławy tej muzyki, a imprezy tego typu odbywały się tu dość często. Niektórzy wspominają słynny Klub Gatecrasher. Niedawno, bo 18 czerwca minęła kolejna rocznica kiedy klub został zniszczony w pożarze z 2007.  Świadkowie twierdza, że dym było widać w całym mieście. Do dziś marka Klubu jest wciąż obecna w świadomości ludzi. Po pożarze pozostał jedynie bukiet kwiatów z napisem “The music, the lights, the spirits of the people. We will always remember you”.

Tak było kiedyś, a jak jest dziś?  Wygląda na to, że w mieście robi się głośno i transowa muzyka wraca do Sheffield. 8 czerwca gościliśmy bowiem tutaj jedną z icon transu, globalną gwiazdę, Dj i producenta Markus Schultz. Fanom transu nie trzeba przedstawiać tej postaci. Markus zagościł na scenie w O2 Accademy Sheffield po innym międzynarodowym dj Jon Woolley. Publiczność Sheffield przywitała go z niesamowitym entuzjazmem, ręce fanów długo pozostawały w górze, pod sceną nie było miejsca. Markus tak podgrzał atmosferę, że fani bawili się od samego początku do końca. Artysta wyglądał na równie zadowolonego, na jego twarzy często pojawiał się uśmiech. Miał niesamowite podejście do publiczności. Fani byli na tyle blisko, że podawali mu dłonie, a on czytał ich wiadomości, które pisali do niego na swoich telefonach komórkowych. Na koniec Markus wyszedł do publiczności i bez problemu można było zrobić sobie z nim pamiętną fotę.

Okazuje się, że „Dance music has a new home” in Sheffield to haslo promujace Evoke. Evoke, to nowa marka zarządzana przez Lee Haslam i Michael Boyce. Evoke będzie gospodarzem imprez house i trance organizowanych w lokalach O2 w całej Wielkiej Brytanii z udziałem największych gwiazd. Kogo chcielibyście przywitać następnym razem? Swoją opinie możecie zostawić na https://www.facebook.com/EvokeO2Academy

Advertisement
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Skomentuj
Podaj swoje imię